boomstructuur: startpagina >
AZ-index > artikelindex C > artikel


Cogneau Nestor

Pastoor te Borchtlombeek van 1940 tot 1967

Geboren te Heikruis op 23 november 1892 en overleden te Borchtlombeek op 24 december 1967. Op 4 mei 1919 werd hij te Mechelen priester gewijd. Daarna was hij achtereenvolgens leraar aan het O.-L.-Vrouwcollege te Vilvoorde, onderpastoor te Boendaal St-Adriaan, te Diegem St-Katharina, te Laken O.-L.-Vrouw. Op 29 oktober 1940 werd hij benoemd tot pastoor te Borchtlombeek en bleef er tot aan zijn overlijden in 1967.